Informacje organizacyjne przed meczem z Górnikiem Zabrze

W środę, 15 grudnia Czerwono-Niebiescy w zaległym meczu 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy przy Limanowskiego 83 zagrają z Górnikiem Zabrze. Wszystkim kibicom wybierających się na środowe spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W dniu meczowym sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w kasie biletowej stadionu od godziny 9:00, w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej od godziny 10:00 oraz online na bilety.rakow.com

 

Podobnie, jak na poprzednich meczach, wprowadziliśmy "szybką bramkę" przy trybunie C, przez którą będą mogli wejść posiadacze karnetów. Bramka zaznaczona jest na poniższej mapie.   

 

Wszystkich kibiców zapraszamy do odwiedzin klubowego stoiska z gadżetami, w którym znajdziecie między innymi: koszulki meczowe, czapki zimowe, nowe kalendarze na 2022 rok, szaliki, softshelle i wiele innych.

 

Podczas spotkania prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla 7-letniej Agatki z Częstochowy, u której zdiagnozowano guza mózgu. Koszty leczenia są gigantyczne i sięgną 8 milionów złotych. Szukajcie wolontariuszy i wesprzyjcie Agatkę. 

  

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie oraz karnecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 16:00. Pierwszy gwizdek 2 godziny później. 

 

Kibiców wybierających się na mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. 

 

Prosimy o zapoznanie się z mapką, na której oznaczone są drogi prowadzące na odpowiednie trybuny.

 

 

Do zobaczenia przy #L83!