Informacje organizacyjne przed meczem z Jagiellonią

Ostatnie emocje przy Limanowskiego 83 w 2021 roku już w sobotę, 18 grudnia. Czerwono-Niebiescy w meczu 19. kolejki PKO BP Ekstraklasy zagrają z Jagiellonią Białystok. Wszystkim kibicom wybierających się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W dniu meczowym sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w kasie biletowej stadionu od godziny 9:00, w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej od godziny 10:00 oraz online na bilety.rakow.com.

  

Podobnie, jak na poprzednich meczach, wprowadziliśmy "szybką bramkę" przy trybunie C, przez którą będą mogli wejść posiadacze karnetów. Bramka zaznaczona jest na poniższej mapie.   

 

Wszystkich kibiców zapraszamy do odwiedzin klubowego stoiska z gadżetami, w którym znajdziecie między innymi: koszulki meczowe, czapki zimowe, nowe kalendarze na 2022 rok, szaliki, softshelle i wiele innych.

 

Podczas spotkania prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla 7-letniej Agatki z Częstochowy, u której zdiagnozowano guza mózgu. Koszty leczenia są gigantyczne i sięgną 8 milionów złotych. Szukajcie wolontariuszy i wesprzyjcie Agatkę. 

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie oraz karnecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 18:00. Pierwszy gwizdek 2 godziny później. 

 

Kibiców wybierających się na mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. 

 

Prosimy o zapoznanie się z mapką, na której oznaczone są drogi prowadzące na odpowiednie trybuny.

 

 

Do zobaczenia przy #L83!