Informacje organizacyjne przed meczem z Jagiellonią Białystok

W sobotę inaugurujemy sezon 2023/2024 w PKO BP Ekstraklasie! Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed meczem z Jagiellonią Białystok.

W sprzedaży na sobotni mecz została garstka biletów na trybunę B (młyn). Jest to ostatnia szansa na zakup wejściówki na to spotkanie! 

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Ponownie zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 17:00, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy, że o kolejne zwycięstwo gramy razem. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Na mecz z Jagiellonią warto wybrać się wcześniej. Od godziny 14:30 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, której gościem będzie jeden z zawodników Rakowa. Ponadto znajdzie się tam strefa gastronomiczna oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. 

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków - Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 19:30-19:40.

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Znajdziecie tam między innymi koszulki meczowe, szaliki oraz wiele innych czerwono-niebieskich gadżetów. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 15:30. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

 

 

Razem po zwycięstwo! Do zobaczenia przy L83!