Informacje organizacyjne przed meczem z Legią Warszawa

Kolejne marcowe emocje przy Limanowskiego 83 już w sobotę! Czerwono-Niebiescy w walce o kolejne ligowe punkty zagrają z Legią Warszawa. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

Od godziny 10:00 otwarty będzie sklep kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego klienta. W sprzedaży znajdzie się pełna gama ubrań oraz gadżetów Czerwono-Niebieskich. W promocyjnej cenie będą wszystkie produkty z kolekcji Macron z wyjątkiem koszulek meczowych na sezon 2021/2022.  

 

Podczas spotkania czynne będą także stoiska z gadżetami zlokalizowane przy trybunie A/VIP oraz C. 

 

Gorąco zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion. Przed pierwszym gwizdkiem o godzinie 14:20 na trybunie C pojawi się Marcin Cebula, który będzie rozdawać autografy najmłodszym kibicom.

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka" przy trybunie A oraz C.

 

Z powodu trwającej modernizacji podczas meczu z Legią Warszawa wyłączony z użytkowania będzie sektor kibiców gości.

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie oraz karnecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 13:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

Kibiców wybierających się na sobotni mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32, 35.

 

Od godziny 9:00 do ostatniego klienta będą otwarte kasy stadione przy Limanowskiego 83, w których posiadacze karnetów będą mogli zakupić bilety na pucharowy mecz z Legią. Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży dwupaków i biletów znajdziecie: TUTAJ.

 

Do zobaczenia przy #L83!