Informacje organizacyjne przed meczem z Legią Warszawa

W środę, 6 kwietnia Czerwono-Niebiescy zagrają z Legią Warszawa o finał Fortuna Pucharu Polski. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W dniu meczowym sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w nowej kasie biletowej stadionu (wejście bramą od strony pętli tramwajowem) od godziny 10:00, w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej od godziny 10:00 oraz online na BILETY.RAKOW.COM. W sprzedaży znajdować się będą dwupaki na środowy mecz z Legią oraz niedzielny ze Śląskiem Wrocław, a także  garstka pojedynczych wejściówek na pucharowy mecz z Legią, które pozostały ze zwrotów oraz nie zostały zakupione przez osoby posiadające karnet.

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie sklep kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. W sprzedaży znajdzie się pełna gama ubrań oraz gadżetów Czerwono-Niebieskich. W promocyjnej cenie będą wszystkie produkty z kolekcji Macron z wyjątkiem koszulek meczowych na sezon 2021/2022.  Podczas spotkania czynne będą także stoiska z gadżetami zlokalizowane przy trybunie A/VIP oraz C.  

 

Kibiców wybierających się na sobotni mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32, 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków – Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 20:00-20:10.

 

Dzięki modernizacji i uzyskaniu niezbędnych pozwoleń sektor gości na stadionie MSP "Raków" został dopuszczony do użytkowania. Tym samym na środowym spotkaniu będzie udostępniona trybuna dla zorganizowanej grupy kibiców przyjezdnych.

 

W związku ze statusem meczu podwyższonego ryzyka przypominamy, że w punktach gastronomicznych sprzedawane będzie piwo bezalkoholowe. 

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 16:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

Do zobaczenia przy #L83!