Informacje organizacyjne przed meczem z Legią Warszawa

W sobotę czeka nas kolejna wspólna walka o domowe zwycięstwo i trofeum Superpucharu Polski. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed meczem z Legią Warszawa.

Wszystkie bilety na sobotni mecz zostały wyprzedane. W systemie biletowym mogą się pojawiać pojedyncze wolne miejsca zwalniane przez karnetowiczów. 

 

Każdy kibic, który posiada karnet na cały sezon 2023/2024 otrzymuje darmowe wejście na mecz o Superpuchar Polski z Legią Warszawa. Wejściówka na to spotkanie zawarta jest w karnecie i nie trzeba dodatkowo wyrabiać darmowego biletu.

 

W dniu meczu z Legią o godzinie 10:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na ligową inaugurację z Jagiellonią Białystok. Szczegóły - TUTAJ.

  

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Ponownie zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 19:40, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy, że o zwycięstwo w Superpucharze gramy razem. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Na mecz z Legią warto wybrać się wcześniej. Od godziny 17:00 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, której gościem będzie Adnan Kovačević. Ponadto znajdzie się tam strefa gastronomiczna oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. 

 

W związku ze statusem meczu podwyższonego ryzyka przypominamy, że w punktach gastronomicznych sprzedawane będzie piwo bezalkoholowe. 

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Znajdziecie tam między innymi koszulki meczowe, szaliki i wiele innych czerwono-niebieskich gadżetów. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 18:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi punktualnie o godzinie 20:10. 

 

 

INFORMACJE DLA POSIADACZY KARNETÓW:

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu mecz z Legią Warszawa więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy L83. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Razem po zwycięstwo! Do zobaczenia przy L83!