Informacje organizacyjne przed meczem z ŁKS-em Łódź

Po wrześniowej przerwie reprezentacyjnej w sobotę ponownie spotkamy się przy Limanowskiego 83. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed meczem z ŁKS-em Łódź.

Wszystkie bilety na sobotni mecz zostały wyprzedane. W systemie sprzedaży mogą pojawiać się pojedyncze bilety zwolnione przez karnetowiczów. 

 

W dniu meczowym o godzinie 10:00 wystartuje sprzedaż biletów na kolejny ligowy mecz z Radomiakiem Radom. Szczegóły sprzedaży znajdziecie: TUTAJ.

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 17:00, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy, że o kolejne zwycięstwo gramy razem. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Wszystkich kibiców zachęcamy do wspólnej akcji "Dorzuć Misie" i do przyjścia na mecz z pluszakami zawiniętymi w folię, które zostaną wrzucone na boisko w przerwie spotkania. Więcej o akcji przeczytacie: TUTAJ.

 

Na mecz z ŁKS-em warto wybrać się wcześniej. Od godziny 14:30 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, gdzie znajdzie się strefa gastronomiczna oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. Gościem strefy będzie jeden z zawodników Rakowa. 

 

Kibiców wybierających się na sobotni mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Znajdziecie tam między innymi nowe koszulki meczowe, szaliki oraz wiele innych czerwono-niebieskich gadżetów. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 15:30. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.