Informacje organizacyjne przed meczem z PGE FKS Stalą Mielec

Przed nami kolejne spotkanie przy Limanowskiego 83. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed sobotnim meczem z PGE FKS Stalą Mielec.

W sprzedaży pozostały ostatnie bilety na sobotni mecz. Można je nabyć online TUTAJ oraz stacjonarnie w Raków FanStore i sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej. W dniu meczowym wejściówki będą dostepne również w kasach stadionowych. 

 

W dniu meczowym o godzinie 10:00 wystartują kolejne etapy sprzedaży biletów na mecz IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów z FC Kopenhaga, który rozegramy we wtorek, 22 sierpnia na Stadionie ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Szczegóły sprzedaży: 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 17:00, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy, że o kolejne zwycięstwo gramy razem. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Na mecz ze Stalą warto wybrać się wcześniej. Od godziny 14:30 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, gdzie znajdzie się strefa gastronomiczna oraz wiele atrakcji dla najmłodszych.

 

Jadąc na sobotni mecz możecie skorzystać z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. Ze względu na przebudowę alei Wojska Polskiego do stadionu nie będzie dojeżdżać tramwaj numer 3. W jego miejsce zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa numer 03. Ponadto po zakończeniu spotkania na początkowy przystanek na pętli tramwajowej zostaną podstawione dodatkowe autobusy, które wykonają kurs na odcinku "Stadion Raków - Fieldorfa-Nila", obsługując po drodze wszystkie przystanki. 

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Znajdziecie tam między innymi nowe koszulki meczowe, szaliki oraz wiele innych czerwono-niebieskich gadżetów. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 15:30. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

 

Razem po zwycięstwo! Do zobaczenia przy L83!