Informacje organizacyjne przed meczem z Piastem Gliwice

W piątek, 10 grudnia Czerwono-Niebiescy zagrają pierwszy z trzech grudniowych meczów przy Limanowskiego 83. W ramach 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy będziemy podejmować Piasta Gliwice. Wszystkim kibicom wybierających się na piątkowe spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W dniu meczowym sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w kasie biletowej stadionu od godziny 9:00, w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej od godziny 10:00 oraz online na bilety.rakow.com.

 

Podobnie, jak na poprzednich meczach, wprowadziliśmy "szybką bramkę" przy trybunie C, przez którą będą mogli wejść posiadacze karnetów. Bramka zaznaczona jest na poniższej mapie.  

 

Wszystkich kibiców zapraszamy do odwiedzin klubowego stoiska z gadżetami, w którym znajdziecie między innymi: koszulki meczowe, w tym nową z trzeciego kompletu, koszulki polo, czapki zimowe, szaliki, softshelle i wiele więcej. 

 

Przed oraz w trakcie meczu na stadionie obecny będzie Święty Mikołaj, który przygotował słodkie niespodzianki dla najmłodszych kibiców Czerwono-Niebieskich. 

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie oraz karnecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 18:30. Pierwszy gwizdek 2 godziny później. 

 

Prosimy o zapoznanie się z mapką, na której oznaczone są drogi prowadzące na odpowiednie trybuny.

 

 

Do zobaczenia przy #L83!

#wreszciewdomu