Informacje organizacyjne przed meczem z Piastem Gliwice

W sobotę, 4 lutego o godzinie 15:00 rozegramy pierwszy mecz przy Limanowskiego 83 w 2023 roku, w którym zmierzymy się z Piastem Gliwice. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed tym spotkaniem.

W sprzedaży pozostały ostatnie bilety. Sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie od poniedziałku do soboty w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (10:00-20:00), w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej (10:00-22:00) oraz online TUTAJ. W dniu meczowym bilety będą dostępne również w kasach stadionowych od godziny 10:00. Sprzedaż biletów na trybunę B prowadzona jest również w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20 oraz przy Limanowskiego 83. Szczegóły sprzedaży dostępne są na profilu Stowarzyszenia Kibiców Wieczny Raków na portalu Facebook - TUTAJ.

 

Tego samego dnia o godzinie 10:00 rozpocznie się otwarta sprzedaż biletów na mecz 21. kolejki z Górnikiem Zabrze, który rozegramy w sobotę, 18 lutego o godzinie 17:30. Szczegóły dotyczące sprzedaży znajdziecie: TUTAJ. 

 

W związku z utrudnieniami na drogach zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion, aby emocjonować się pierwszymi emocjami w tym roku od początku meczu. Wiemy, że remonty drogowe nie ułatwiają punktualnego dotarcia na stadion, dlatego chcemy przekuć to w coś pozytywnego i zachęcić Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 14:30, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy drużynie, że tej wiosny może liczyć na jeszcze większe wsparcie trybun. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

  

Kibiców wybierających się na sobotni mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków - Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 17:00-17:10.

 

Względem większości meczów w rundzie jesiennej zabraknie strefy FanZone. Od godziny 13:30 na stadionie między trybuną B a C będzie odbywać się natomiast malowanie twarzy oraz modelowanie balonów, do czego namawiamy szczególnie najmłodszych fanów. W tym miejscu będzie można również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z nagrodą Piłkarza Miesiąca listopada, którą wygrał Vladislavs Gutkovskis i otrzyma ją przed pierwszym gwizdkiem. 

 

Od godziny 13:00 na stadionie otwarte będą punkty gastronomiczne, w których dostępny będzie ciepły posiłek, herbata czy kawa.  

  

Pamiętajcie, że przez 90 minut walczymy razem o zwycięstwo, dlatego niezależnie od wyniku zostańcie na trybunach o kilka minut dłużej, byśmy mogli wspólnie zakończyć widowisko wspólnymi śpiewami i oklaskami!

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. Przypominamy również, że po każdym domowym meczu przez 24 godziny będziecie mogli zakupić koszulkę meczową z personalizacją strzelców bramki w promocyjnej cenie 249 zł (model domowy i wyjazdowy) lub 269 zł (trzeci komplet)!

  

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 13:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

 

INFORMACJE DLA POSIADACZY KARNETÓW:

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na nadchodzącym meczu, powinien w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu mecz z Piastem Gliwice więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy L83. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Razem po zwycięstwo! Do zobaczenia przy L83!