Informacje organizacyjne przed meczem z Pogonią Szczecin

W niedzielę, 7 listopada ponownie zagramy przy Limanowskiego 83. Czerwono-Niebiescy w hicie 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy zmierzą się z Pogonią Szczecin. Wszystkim kibicom wybierających się na niedzielne spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W dniu meczowym sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w kasie biletowej stadionu od godziny 09:00 oraz online na bilety.rakow.com.

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Informujemy, że po zakończeniu spotkania zostaną uruchomione trzy dodatkowe autobusy przegubowe, które wykonają kursy na linii Stadion Raków - Fieldorfa-Nila. Tego dnia nie będą kursować natomiast tramwaje ze względu na prowadzone w ten weekend prace techniczne. 

 

Wsłuchując się w Wasze głosy, ponownie wprowadziliśmy "szybką bramkę" przy trybunie C, przez którą będą mogli wejść posiadacze karnetów. Bramka zaznaczona jest na poniższej mapie.  

 

Wszystkich kibiców zapraszamy do odwiedzin klubowego stoiska z gadżetami, w którym znajdziecie między innymi: koszulki meczowe, koszulki polo, dedykowaną odzież na 100-lecie klubu, szaliki i wiele więcej. 

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie oraz karnecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 13:00.

 

Prosimy o zapoznanie się z mapką, na której oznaczone są drogi prowadzące na odpowiednie trybuny.

 

 Do zobaczenia przy #L83!

 

#wreszciewdomu