Informacje organizacyjne przed meczem z Puszczą Niepołomice

Przed nami kolejne ligowe emocje przy Limanowskiego 83. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed niedzielnym meczem z Puszczą Niepołomice.

W sprzedaży pozostały ostatnie bilety na niedzielny mecz. Można je nabyć online TUTAJ oraz stacjonarnie w Raków FanStore i sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej. 

 

W dniu meczowym o godzinie 10:00 wystartuje sprzedaż biletów na kolejny ligowy mecz z ŁKS-em Łódź. Szczegóły sprzedaży znajdziecie: TUTAJ.

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 19:00, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy, że o kolejne zwycięstwo gramy razem. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Na mecz z Puszczą warto wybrać się wcześniej. Od godziny 17:00 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, gdzie znajdzie się strefa gastronomiczna oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. Gościem strefy będzie jeden z zawodników Rakowa. 

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Znajdziecie tam między innymi nowe koszulki meczowe, szaliki oraz wiele innych czerwono-niebieskich gadżetów. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 18:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.