Informacje organizacyjne przed meczem z Qarabağ FK

W środę czekają nas kolejne emocje związane z europejskimi pucharami przy L83. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed meczem z Qarabağ FK.

Karnetowiczom, którzy zakupili bilety na to spotkanie, przypominamy o wygenerowaniu swojego biletu. Można to zrobić poprzez formę wydruku samodzielnego lub formę elektroniczną (bilet w telefonie). Karta kibica na ten mecz nie obowiązuje!

 

W dniu meczowym o godzinie 10:00 wystartuje sprzedaż biletów na mecz 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym zagramy z Wartą Poznań. Szczegóły sprzedaży: TUTAJ.

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Ponownie zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 19:45, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy, że w tak ważnym meczu gramy razem. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Na mecz z Qarabağ FK warto wybrać się wcześniej. Od godziny 17:00 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, której gościem będzie jeden z zawodników Rakowa. Ponadto znajdzie się tam strefa gastronomiczna oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. 

 

Kibiców wybierających się na mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków - Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 22:15-22:25.

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Znajdziecie tam między innymi koszulki meczowe, szaliki oraz dedykowane gadżety na mecz z Qarabağ FK. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 18:15. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później. 

 

 

Razem po zwycięstwo! Do zobaczenia przy L83!