Informacje organizacyjne przed meczem z Widzewem Łódź

W niedzielę wracamy na Limanowskiego 83! Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed meczem z Widzewem Łódź.

Wszystkie dostępne bilety na to spotkanie zostały wyprzedane. W systemie mogą pojawiać się jedynie pojedyncze wejściówki ze zwolnień karnetowiczów.  

 

W dniu meczowym rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz fazu grupowej Ligi Europy z Atalantą BC, który rozegramy 14 grudnia o godzinie 21:00. Szczegóły znajdziecie: TUTAJ. W niedzielę wystartuje również dystrybucja wejściówek na spotkanie 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy z KGHM Zagłębiem Lubin, które rozegramy w niedzielę, 5 listopada o godzinie 15:00. Szczegółowe informacje dostepne są: TUTAJ.

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 17:00, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy, że o kolejne zwycięstwo gramy razem. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Na mecz z Widzewem warto wybrać się wcześniej. Od godziny 14:30 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, gdzie znajdzie się strefa gastronomiczna oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. Gościem strefy będzie jeden z zawodników Rakowa.

 

W związku ze statusem meczu podwyższonego ryzyka przypominamy, że w punktach gastronomicznych sprzedawane będzie piwo bezalkoholowe. 

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Znajdziecie tam między innymi nowe koszulki meczowe, szaliki oraz wiele innych czerwono-niebieskich gadżetów. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 15:30. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.