Informacje organizacyjne przed meczem z Wisłą Kraków

Pierwsze emocje przy Limanowskiego 83 w 2022 roku już w niedzielę, 6 lutego. Czerwono-Niebiescy w meczu 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy zagrają z Wisłą Kraków. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W dniu meczowym sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w kasie biletowej stadionu od godziny 9:00 oraz online na bilety.rakow.com

 

Podobnie jak w poprzedniej rundzie, wprowadziliśmy "szybką bramkę" przy trybunie A oraz C, przez którą będą mogli wejść posiadacze karnetów.

 

Wszystkich kibiców zapraszamy do odwiedzin klubowego stoiska z gadżetami, w którym znajdziecie między innymi: bluzy, szaliki, softshelle, koszulki męskie i damskie oraz wiele innych. Podczas meczu z Wisłą na stoisku sklepowym do wszystkich zakupów powyżej 50 zł będzie można otrzymać karty Vladislavsa Gutkovskisa i Frana Tudora z autografami. 

 

Kup bilet i wspieraj Czerwono-Niebieskich na inaugurację wiosny!

 

Osoby posiadające karnet, które są zaszczepione, a jeszcze nie zadeklarowały tego faktu w systemie biletowym, prosimy o zaznaczenie tej opcji. Zgodnie z aktualnymi restrykcjami dotyczącymi pandemii COVID-19 możliwe jest zapełnienie 30% miejsc na stadionie, w co niewliczane są osoby zaszczepione. 

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie oraz karnecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 13:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

Osoby wybierające się na mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Po zakończeniu spotkania na kibiców czekać będzie dodatkowy tramwaj linii numer 3. Dla tego kursu nie obowiązuje rozkład jazdy, a jego start nastąpi około godziny 17:00-17:10.

 

Dzięki ukończeniu prac budowlanych i uzyskaniu niezbędnych pozwoleń sektor gości na stadionie MSP "Raków" został dopuszczony do użytkowania. Tym samym niedzielny mecz będzie pierwszym w sezonie 2021/2022 przy Limanowskiego 83, podczas którego będzie udostępniona trybuna dla zorganizowanej grupy kibiców przyjezdnych.

  

Do zobaczenia przy #L83!