Informacje organizacyjne przed meczem z Wisłą Płock

Dziś kolejne ligowe emocje przy Limanowskiego 83. Czerwono-Niebiescy w meczu 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy zagrają z Wisłą Płock. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W dniu meczowym sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w nowej kasie biletowej stadionu (wejście bramą od strony pętli tramwajowem) od godziny 9:00, w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej od godziny 10:00 oraz online na bilety.rakow.com. Od dziś można także kupować bilety w formie dwupaku na mecze ze Stalą Mielec oraz Legią Warszawa. Więcej informacji: TUTAJ.

 

Dwie godziny przed meczem (g. 16:00) odbędzie się otwarcie oficjalnego sklepu kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego klienta.

 

Wraz z otwarciem nowego sklepu, kasy biletowe przy bramie wjazdowej od ul. Limanowskiego przestały funkcjonować. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, wprowadziliśmy "szybką bramkę" przy trybunie A oraz C, przez którą będą mogli wejść posiadacze karnetów.

   

Osoby posiadające karnet, które są zaszczepione, a jeszcze nie zadeklarowały tego faktu w systemie biletowym, prosimy o zaznaczenie tej opcji. Zgodnie z aktualnymi restrykcjami dotyczącymi pandemii COVID-19 możliwe jest zapełnienie 30% miejsc na stadionie, w co niewliczane są osoby zaszczepione. 

 

Z powodu trwającej modernizacji podczas meczu z Wisłą Płock wyłączony z użytkowania będzie sektor kibiców gości.

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie oraz karnecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 16:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

Osoby wybierające się na mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Przypominamy, że w okresie ferii, które trwają w województwie śląskim od 14 do 25 lutego obowiązuje rozkład jazdy "Wakacje i ferie zimowe".

  

Do zobaczenia przy #L83!