Informacje organizacyjne przed meczem z Zagłębiem Lubin

W sobotę, 27 listopada ponownie zagramy przy Limanowskiego 83. Czerwono-Niebiescy w meczu 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy zmierzą się z Zagłębiem Lubin. Wszystkim kibicom wybierających się na sobotnie spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W dniu meczowym sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w kasie biletowej stadionu od godziny 09:00, w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej od godziny 10:00 oraz online na bilety.rakow.com.

 

Przed rozpoczęciem spotkania prowadzona będzie zbiórka na rzecz częstochowskiego schroniska. Zbiórka wystartuje w sobotę, 27 listopada o godzinie 10:00 w C.H. "Jagiellończycy" i potrwa do godziny 13:00. Kolejną okazją do przekazania podarków będzie zaplanowany na ten dzień mecz z Zagłębiem Lubin. Start meczu zaplanowany jest na godzinę 20:00, ale stoisko zlokalizowane obok bramy wejściowej przy pętli tramwajowej będzie otwarte już od godziny 18:00. Więcej informacji: TUTAJ.

 

Podobnie, jak na poprzednich meczach wprowadziliśmy "szybką bramkę" przy trybunie C, przez którą będą mogli wejść posiadacze karnetów. Bramka zaznaczona jest na poniższej mapie.  

 

Wszystkich kibiców zapraszamy do odwiedzin klubowego stoiska z gadżetami, w którym znajdziecie między innymi: koszulki meczowe, w tym nową z trzeciego kompletu, koszulki polo, czapki zimowe, szaliki i wiele więcej. 

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie oraz karnecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 18:00.

 

Prosimy o zapoznanie się z mapką, na której oznaczone są drogi prowadzące na odpowiednie trybuny.

 

 

Do zobaczenia przy #L83!

#wreszciewdomu