Informacje organizacyjne przed meczem ze Śląskiem Wrocław

W niedzielę czekają nas kolejne ligowe emocje przy Limanowskiego 83. Czerwono-Niebiescy w meczu 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy zagrają ze Śląskiem Wrocław. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W dniu meczowym sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w nowej kasie biletowej stadionu (wejście bramą od strony pętli tramwajowem) od godziny 10:00, w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej od godziny 10:00 oraz online na BILETY.RAKOW.COM.

 

W niedzielę, od godziny 10:00 będzie można także kupować bilety na mecz 30. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Górnikiem Łęczna, który odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 15:00. Tego samego dnia wystartuje także sprzedaż biletów na finał Fortuna Pucharu Polski, który 2 maja odbędzie się na PGE Narodowym. Szczegółowe informacje znajdziecie: TUTAJ.

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka" przy trybunie A oraz C.

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32, 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków – Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 19:30-19:40.

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie sklep kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Podczas spotkania czynne będą także stoiska z gadżetami zlokalizowane przy trybunie A/VIP oraz C.  

 

Podobnie jak na pucharowym meczu z Legią Warszawa, w niedzielę będzie udostępniona trybuna dla zorganizowanej grupy kibiców przyjezdnych.

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 15:30. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

Do zobaczenia przy #L83!