Informacje organizacyjne przed meczem ze Slavią Praga

W czwartek, 18 sierpnia przy Limanowskiego 83 rozegramy pierwszy mecz IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA ze Slavią Praga. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W czwartek, 18 sierpnia o godzinie 10:00 do sprzedaży trafi niewielka liczba biletów, która jest zarezerwowana dla posiadaczy karnetów, jeśli ta pula wejściówek nie zostanie wyprzedana. 

  

Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy #L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Pamiętajcie, że przez 90 minut walczymy razem o zwycięstwo, dlatego niezależnie od wyniku zostańcie na trybunach o kilka minut dłużej, byśmy mogli wspólnie zakończyć widowisko wspólnymi śpiewami i oklaskami!

 

Na mecz ze Slavią warto wybrać się wcześniej. Od godziny 15:00 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone połączona z miasteczkiem forBET, w której znajdzie się strefa relaksu, punkt gastronomiczny, bramki celnościowe, stoiska do gry FIFA i wiele innych atrakcji. Więcej informacji: TUTAJ

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. W ofercie sklepu znajdziecie między innymi najnowsze koszulki meczowe oraz odzież z kolekcji 4F. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Kibiców wybierających się na czwartkowy mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32, 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków – Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 20:00-20:10. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie. Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 16:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

Do zobaczenia przy #L83!