Informacje organizacyjne przed meczem ze Spartakiem Trnava

W czwartek, 11 sierpnia przy Limanowskiego 83 rozegramy rewanżowy mecz III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA ze Spartakiem Trnava. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

Czwartkowy mecz obejrzy komplet kibiców, wliczając w to również zorganizowaną grupę kibiców Spartaka, którzy wykupili wszystkie wejściówki na sektor gości. 

 

Po ostatnim gwizdku czwartkowego meczu do sprzedaży trafią pojedyncze wejściówki na mecz z Jagiellonią Białystok, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 sierpnia o godzinie 17:30. 

 

Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy #L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Pamiętajcie, że przez 90 minut walczymy razem o zwycięstwo, dlatego niezależnie od wyniku zostańcie na trybunach o kilka minut dłużej, byśmy mogli wspólnie zakończyć widowisko wspólnymi śpiewami i oklaskami!

 

Na czwartkowy mecz warto wybrać się wcześniej. Od godziny 15:00 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, w której znajdzie się strefa relaksu, punkt gastronomiczny i wiele atrakcji dla młodszych kibiców. Szczegóły znajdziecie: TUTAJ.

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. W ofercie sklepu znajdziecie między innymi najnowsze koszulki meczowe oraz odzież z kolekcji 4F. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

  

Kibiców wybierających się na czwartkowy mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32, 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków – Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 20:00-20:10. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie. Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 16:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

Do zobaczenia przy #L83!