Informacje organizacyjne przed meczem ze Sturmem Graz

Przed nami pierwszy domowy mecz w fazie grupowej Ligi Europy. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed czwartkowym meczem ze Sturmem Graz, który zostanie rozegrany na stadionie ArcelorMittal Park w Sosnowcu.

W sprzedaży wciąż znajdują się pojedyncze bilety na spotkanie. Można je nabyć online TUTAJ, stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz w Galerii Jurajskiej. W dniu meczowym od godziny 10:00 wejściówki będą również dostępne w kasie biletowej na stadionie ArcelorMittal w Sosnowcu. 

  

Pamiętajcie o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Każdy kibic, który zakupi pakiet lub bilet jest zobowiązany do wygenerowania swojego biletu. Można wybrać formę wydruku samodzielnego (bilet PDF) lub formę elektroniczną (bilet w telefonie). 

 

Kibice, którzy wybierają się na mecz własnym transportem będą mieli kilka możliwośći do zaparkowania swoich pojazdów. Szczegóły: TUTAJ.

 

Od godziny 15:00 przy stadionie w Sosnowcu otwarte będą stoiska z gadżetami (przy trybunie A oraz C). Znajdziecie tam między innymi dedykowane gadżety na mecz z SK Sturm Graz oraz wiele innych czerwono-niebieskich produktów.  

 

Od godziny 16:30 przy wejściu na sektor C odbywać się malowanie twarzy oraz modelowanie balonów dla najmłodszych kibiców Medalików. 

 

Bramy na stadionu zostaną otwarte o godzinie 16:45. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.