INTERHALL SP. Z O.O ZWYCIĘZCĄ PRZETARGU NA MODERNIZACJĘ STADIONU!

Gmina Miasto Częstochowa wybrała wykonawcę robót budowlanych dotyczących zadania pn.: „Centrum Piłki Nożnej w Częstochowie – przebudowa i rozbudowa obiektu sportowego przy ul. Bolesława Limanowskiego 83”. W postępowaniu wybrano ofertę firmy InterHall Sp. z o.o.

Do Urzędu Miasta wpłynęło oświadczenie o wycofaniu się z przetargu konsorcjum firm STADION PRO Sp. z o.o. i GRANI-TEC. Co ważne - obie firmy zrzekły się jednocześnie prawa do odwołania w Krajowej Izbie Odwoławczej. Wycofanie się z procesu przetargowego przez konsorcjum firm ze Śląska wynika z trudnej sytuacji na rynku budowlanym w okresie pandemii wywołanej przez koronawirusa COVID-19 w Polsce. 

 

- To fantastyczna informacja, na którą wszyscy długo czekaliśmy. Pozostało już tak naprawdę podpisanie umowy ze zwycięzcą, które wydaje się być tylko formalnością i powinno nastąpić w ciągu najbliższych dni, a następnie rozpoczęcie prac budowlanych na Limanowskiego. Wierzymy, że wiosną Raków wróci do gry w Częstochowie - powiedział Maciej Kołodziejczyk, przewodniczący Rady Nadzorczej Rakowa. 

 

Więcej informacji o wybranej ofercie znajdziecie TUTAJ (załącznik nr 19 ).