Ivi López gościem strefy FanZone przed meczem z Lechem Poznań

Przed niedzielnym meczem z Lechem Poznań od godziny 14:30 dostępna będzie strefa FanZone dla wszystkich kibiców Medalików. Jej gościem będzie Ivi López!

W strefie znajdą się czerwono-niebieskie leżaki, strefa chollout i punkt gastronomiczny, w którym dostępny będzie grill oraz przekąski dla dzieci. W związku ze statusem meczu podwyższonego ryzyka przypominamy, że w punktach gastronomicznych sprzedawane będzie piwo bezalkoholowe. 

 

Gościem strefy będzie Ivi López, z którym będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie oraz dostać autograf. Zawodnik Rakowa będzie obecny od godziny 16:15 do 16:45. 

 

Chwilę wcześniej, bo o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie organizowane przez Fundację "Zatrzymać Czas". W strefie pojawią się legendy polskiej piłki: Włodzimierz Lubański, Jan Domarski, Kazimierz Kmiecik, Grzegorz Lato oraz Lesław Ćmikiewicz. 

 

Młodsi kibice będą mogli wziąć udział w rozgrzewce sportowej, konkurencjach z piłką czy spróbować swoich umiejętności w strzałach na bramkę. W tym samym czasie odbywać się będzie malowanie twarzy i modelowanie balonów.

 

Strefa będzie otwarta od godziny 14:30 i będzie dostępna dla kibiców do godziny 16:50.