Jakub Bator na dłużej w Rakowie!

Kontrakt Jakuba Batora z częstochowskim klubem został przedłużony. Raków skorzystał z przysługującej mu opcji przedłużenia umowy, a jego nowy kontrakt będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku.

Jakub Bator do Rakowa Częstochowa dołączył w połowie sezonu 2018/2019. Najpierw zbierał doświadczenie w drugiej drużynie Czerwono-Niebieskich, występującej w IV lidze, a przed startem rundy wiosennej został włączony do pierwszego zespołu. 19-latek wspólnie z Rakowem II zwyciężył w marcu w okręgowym Pucharze Polski.

 

- Jakub Bator to kolejny młody polski zawodnik, który przedłużył kontrakt z Rakowem. Szansę treningów w pierwszym zespole Kuba otrzymał po bardzo dobrych występach w rezerwach, gdzie na co dzień występują głównie  młodzi adepci piłkarscy z Akademii Rakowa. Jego postawa podczas zimowych przygotowań oraz na starcie bieżącego sezonu skłoniła nas do skorzystania z opcji przedłużenia kontraktu o kolejne 3 lata - powiedział Paweł Tomczyk, kierownik działu skautingu Rakowa.

 

Kuba, gratulujemy przedłużenia umowy i trzymamy kciuki za Twój harmonijny rozwój oraz debiut w rozgrywkach PKO Ekstraklasy!