Jarosław Tkocz trenerem bramkarzy w Rakowie

Jarosław Tkocz dołączył do sztabu szkoleniowego Rakowa. Jego głównymi zadaniami będzie praca z bramkarzami oraz wsparcie trenera i sztabu szkoleniowego.

Nowy szkoleniowiec odpowiedzialny za pracę z bramkarzami w przeszłości przez wiele lat występował na tej pozycji na polskich i rosyjskich boiskach. Przygodę z piłką rozpoczął w ROW-ie Rybnik. Następnie przeniósł się do Naprzodu Rydułtowy, skąd trafił do ekstraklasowego GKS Katowice, gdzie spędził wiele lat i zanotował 65 meczów na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. W 2004 roku zdecydował się kontynuować karierę zawodniczą w Rosji, gdzie występował w Szynniku Jarosław i Uralu Jekaterybnurg. 

 

Po zakończeniu kariery rozpoczął pracę jako trener bramkarzy. Pracował m.in. w sztabie Adama Nawałki w Górniku Zabrze, w reprezentacji Polski i w Lechu Poznań. Sezon 2020/2021 spędził w Jagiellonii Białystok.

 

- Bardzo się cieszę, że zostałem zaproszony do tego projektu. Będę starał się pomagać trenerowi i całemu sztabowi. W mojej kompetencji będzie praca z bramkarzami oraz asystentura i wsparcie sztabu – mówi trener Tkocz.

 

Trenerze, życzymy udanej pracy i wielu sukcesów!