Jean Carlos gościem strefy FanZone

Przed sobotnim meczem z KGHM Zagłębiem Lubin od godziny 14:30 dostępna będzie strefa FanZone. Jej gościem będzie Jean Carlos, a dla wszystkich kibiców przygotowaliśmy wiele atrakcji.

W strefie jak zawsze pojawi się Rycerz Medalik, a głównym gościem będzie Jean Carlos, z którym będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie oraz dostać autograf. Zawodnik Rakowa pojawi się o godzinie 16:00. 

 

Dla tych, którzy nie zdążyli zakupić biletów na sobotni mecz, w strefie FanZone pojawi się telebim, na którym będzie można obejrzeć transmisję z ostatniego w tym sezonie meczu Medalików.

 

W strefie znajdą się czerwono-niebieskie leżaki, strefa chollout i punkt gastronomiczny, w którym dostępny będzie grill oraz przekąski dla dzieci. W związku ze statusem meczu podwyższonego ryzyka przypominamy, że w punktach gastronomicznych sprzedawane będzie piwo bezalkoholowe. 

 

W strefie FanZone po raz kolejny w tym sezonie zagości miasteczko forBET, gdzie czekać będzie na Was między innymi specjalna bramka celnościowa, piłkarzyki, stanowiska do gry FIFA, konkursy oraz wiele gadżetów naszego sponsora. 

 

Młodsi kibice będą mogli wziąć udział w rozgrzewce sportowej oraz konkurencjach z piłką. W tym samym czasie odbywać się będzie malowanie twarzy i modelowanie balonów.

 

Przed sobotnim meczem obecna będzie również ekipa Canal+, która przygotowała kolejne atrakcje, w tym speed goal.