Jedenastu Medalików powołanych do śląskich kadr

Śląski Związek Piłki Nożnej rozesłał powołania do kadr roczników 2009 i 2010. Na listach zaproszonych zawodników znajduje się jedenastu reprezentantów Rakowa Częstochowa.

Zgrupowanie śląskiej kadry U-14 wraz z turniejem finałowym o Puchar im. Kazimierza Deyny rozgrywanym w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2023 odbędzie się w dniach 23.06-01.07 w Zawadach. Śląski ZPN zmierzy się w grupie z Mazowieckim ZPN, Wielkopolskim ZPN oraz Pomorskim ZPN. Piłkarze Rakowa urodzeni w roku 2009, którzy otrzymali powołania, to: Dominik Czeremski, Karol Goralczyk, Gracjan Jaschik, Wojciech Smuda, Bartłomiej Miąsko, Krystian Siedlaczek, Dominik Liberda

 

Reprezentacja Śląska U-13 spotka się w dniach 25-30 czerwca w Nowinach i Strawczynie. Wówczas zawodnicy z rocznika 2010 rozegrają turniej finałowy B kadr wojewódzkich. Rywalami reprezentantów Śląśka będą: Warmińsko-Mazurski ZPN, Świętokrzyski ZPN i Lubuski ZPN. Do śląskiej kadry U-13 powołani zostali: Marek Suchodół, Max Gargano, Filip Błaszczyk i Dawid Kauf.

 

Wszystkim powołanym życzymy powodzenia! 

 

Fot. Śląski Związek Piłki Nożnej