Jest decyzja: zaczynamy o 17:15

Kilkanaście minut po 16:00 autokar z piłkarzami Rakowa dojechał na stadion Unii w Janikowie. Już wcześniej podjęta została decyzja, że murawa została przygotowana na tyle dobrze, by mecz mógł być rozegrany. Relacja „minuta po minucie” m.in. w serwisie ASTAR.CZEST.PL.
Kilkanaście minut po 16:00 autokar z piłkarzami Rakowa dojechał na stadion Unii w Janikowie. Już wcześniej podjęta została decyzja, że murawa została przygotowana na tyle dobrze, by mecz mógł być rozegrany. Relacja „minuta po minucie” m.in. w serwisie ASTAR.CZEST.PL. Podopieczni Jerzego Brzęczka swe pierwsze kroki z autokaru skierowali oczywiście na boisko. Zabiegi pracowników Unii, którzy od samego rana robili wszystko, bo doprowadzić płytę główną do jako takiego stanu, przyniosły efekty. Murawa jest co prawda bardzo grząska i w niektórych miejscach trafia się na kałuże stojącej wody, jednak ogólnie nie jest tak źle. O godzinie 17:15 (mecz opóźniono z uwagi na niedawny przyjazd częstochowian) usłyszymy więc pierwszy gwizdek sędziego tego spotkania. Biuro Prasowe KS Raków we współpracy z serwisem ASTAR.CZEST.PL przeprowadzi od 16:55 tekstową relację „minuta po minucie”. Będzie ona dostępna pod tym linkiem od godz. 16:50. Aktualne informacje z Janikowa przekażą także w swoich relacjach: Portal Kibiców Rakowa (rakow.com.pl) oraz Częstochowski Portal Sportowy (sport.czest.pl). >> Śledź relację Biura Prasowego i ASTAR.CZEST.PL >> Wejdź na Portal Kibiców Rakowa >> Wejdź na Częstochowski Portal Sportowy