Jeszcze o meczu z Okocimskim Brzesko

Czerwono-niebiescy są zgodni, że mecz z Okocimskim Brzesko (3:0) był meczem walki. – Zagraliśmy konsekwentnie i agresywnie – podsumował napastnik Rakowa Adrian Kural.

Przemysław Wróbel: Zdobyliśmy bardzo cenne trzy punkty na trudnym terenie, jakim jest Brzesko. Był to mecz walki. Od początku graliśmy bardzo agresywnie. Chcieliśmy szybko osiągnąć przewagę, czego udokumentowaniem był rzut rożny i bramka. Do końca spotkania graliśmy konsekwentnie w obronie i skutecznie w ataku, co dało nam kolejne gole i bardzo ważne dla nas zwycięstwo.

Adrian Kural: Zwycięstwo z Okocimskim nie tylko dało nam ważne trzy punkty, ale także podbudowało nasze morale po dwóch ostatnich porażkach. Spodziewaliśmy się ciężkiego spotkania, więc musieliśmy zagrać konsekwentnie i agresywnie. Cieszy fakt, że nie straciliśmy bramki, a sami byliśmy skuteczni trafiając trzy razy do bramki rywala. Wygraliśmy ten mecz w pełni zasłużenie.

Łukasz Góra: Po dwóch porażkach z rzędu, chcieliśmy za wszelką cenę wygrać z Okocimskim. Zdawaliśmy sobie jednak sprawę, że nie będzie to łatwe zadanie. Głównie ze względu na to, iż drużyna ta do meczu z nami, nie przegrała spotkania u siebie oraz straciła bardzo mało bramek. Wychodząc na boisko nie myśleliśmy jednak o tym. Skupiliśmy się tylko i wyłącznie na swojej grze. W pierwszej połowie, na boisku głównie była walka jednak po zmianie stron uspokoiliśmy naszą grę, co poskutkowało tym, że wygraliśmy różnicą trzech bramek.

Artur Pląskowski: Uważam, że od początku meczu z Okocimskim zagraliśmy odważnie i agresywnie. Szybko przejęliśmy inicjatywę, czego efektem była strzelona przez nas bramka już w pierwszej połowie. Na drugą połowę wyszliśmy z nastawieniem, aby kontrolować przebieg spotkania. Graliśmy mądrze, nie dopuszczaliśmy przeciwników do bramkowych sytuacji. Ponadto udało nam się strzelić kolejne bramki, co uspokoiło grę w końcowych fragmentach meczu.