Kacper Trelowski na dłużej w Rakowie!

Kacper Trelowski podpisał nowy kontrakt z Rakowem Częstochowa, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

18-letni bramkarz do Akademii Rakowa trafił w 2012 roku. W listopadzie 2020 roku podpisał z klubem profesjonalny kontrakt piłkarski. W rundzie wiosennej sezonu 2020/2021 występował na wypożyczeniu w drugoligowym Sokole Ostróda. W oficjalnym meczu pierwszej drużyny zadebiutował 8 sierpnia 2021 w meczu z Wisłą Kraków. Dotychczas zanotował 8 występów, 5 w PKO BP Ekstraklasie oraz 3 w Fortuna Pucharze Polski. Warto dodać, że we wspomnianych meczach "Trelu" zachował trzykrotnie czyste konto, a Czerwono-Niebiescy odnieśli 7 zwycięstw, 1 remis i żadnej porażki. Młody golkiper jest także powoływany do młodzieżowej reprezentacji Polski.

 

- Wydaje mi się, że każdy młody chłopak, który zaczynał przygodę z piłką w swoim mieście i swoim klubie marzy o tym, żeby pójść z niego jak najdalej w świat, rozsławiać jego dobre imię i pokazywać się między innymi na arenie międzynarodowej - mówi Kacper Trelowski. 

 

"Trelu", gratulujemy nowego kontraktu i życzymy kolejnych sukcesów w czerwono-niebieskich barwach! 

 

#TRELOWSKI2025