Kacper Trelowski podpisał profesjonalny kontrakt z Rakowem

Umowa Kacpra Trelowskiego z Rakowem została przedłużona i przekształcona w profesjonalny kontrakt piłkarski, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku.

Trelowski urodził się w Częstochowie. Swoje pierwsze kroki w piłce stawiał w Ajaxie Częstochowa, skąd w 2012 roku przeszedł do Akademii Piłki Nożnej czyli obecnej Akademii Raków.

 

- Z Rakowem jestem związany od dziecka. Tu się wychowałem, tu stawiałem swoje pierwsze kroki. Bardzo się cieszę, że mam możliwość pracy i ciągłego rozwijania swoich umiejętności trenując z pierwszym zespołem. Już juniorski kontrakt z Rakowem był dla mnie wyróżnieniem. Dziś podpisałem swoją pierwszą profesjonalną umowę i jest to dla mnie bez wątpienia ogromna motywacja do dalszej pracy - powiedział 17-latek.


Na co dzień Kacper jest uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Debiut w seniorskiej drużynie Rakowa zaliczył w styczniu 2019 roku podczas sparingu Czerwono-Niebieskich z Wartą Poznań na zgrupowaniu w Jarocinie. 

 

Kacper Trelowski jest także regularnie powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski. Ostatnio Trelu zyskał uznanie w oczach trenera Jacka Magiery, który zaprosił go na zgrupowanie reprezentacji do lat 19.

 

Kacper, gratulujemy przedłużenia kontraktu i życzymy powodzenia w czerwono-niebieskich barwach.