„Kaka” w Koronie. Brondel wyjedzie za granicę?

To już przesądzone. W przyszłym sezonie w barwach Rakowa nie zobaczymy Artura Lenartowskiego. Pomocnik postanowił podpisać roczny kontrakt z występującą w Ekstraklasie Koroną Kielce. Niewykluczone, że z naszego klubu odejdzie także Łukasz Brondel.
To już przesądzone. W przyszłym sezonie w barwach Rakowa nie zobaczymy Artura Lenartowskiego. Pomocnik postanowił podpisać roczny kontrakt z występującą w Ekstraklasie Koroną Kielce. Niewykluczone, że z naszego klubu odejdzie także Łukasz Brondel. Wraz z końcem czerwca Lenartowskiemu skończył się kontrakt z Rakowem. Włodarze klubu z Limanowskiego zaproponowali zawodnikowi przedłużenie umowy, ale „Kaka” postanowił spróbować swoich sił w Ekstraklasie. Zainteresowanie Lenartowskim wyraziła kielecka Korona, która zaprosiła piłkarza na testy. Po kilku dniach treningów, kieleccy działacze zaproponowali pomocnikowi roczny kontrakt. – Zdecydowałem się na grę w Koronie, bo chciałem znów spróbować swoich sił w Ekstraklasie. Miałem także oferty z klubów pierwszoligowych i drugoligowych. Ale od razu je odrzuciłem, bo gdyby nie oferta z Ekstraklasy, to zostałbym w Rakowie – powiedział nam Lenartowski, który przebywa na zgrupowaniu Korony w Jarocinie. Wszystko wskazuje także na to, że w przerwie letniej z Rakowem pożegna się Łukasz Brondel. Napastnik poinformował Jerzego Brzęczka, że nie chce grać w Rakowie i planuje wyjechać do klubu zagranicznego.