Karnetowiczu! Mamy dla Ciebie ważne informacje

Pandemia koronawirusa COVID-19 sprawiła, że możliwość rozgrywania meczów PKO Ekstraklasy została zawieszona na ponad 2 miesiące. Niestety, mimo powrotu na ligowe boiska, do 19 czerwca wszystkie spotkania muszą być rozgrywane bez udziału publiczności.

Wspieracie nas od lat. Wspólnie cieszymy się po zwycięstwach, razem przeżywamy gorycz porażki. Jesteście naszym dwunastym zawodnikiem, na którego możemy liczyć w lepszych i gorszych momentach. Kupując karnety na mecze Rakowa w Bełchatowie dołączyliście do grona elitarnych kibiców dumnie wspierających swój Klub. Dziś wychodzimy do Was z propozycją rekompensaty za brak możliwości wspierania nas z trybun GIEKSA Areny w końcówce rundy zasadniczej. 

Każdy elitarny kibic posiadający karnet na rundę wiosenną sezonu 2019/2020 PKO Ekstraklasy, otrzymuje od nas możliwość samodzielnego zadecydowania o tym, w jaki sposób zagospodarować swoje pieniądze za brak możliwości oglądania meczów Rakowa z ŁKS-em Łódź i Zagłębiem Lubin z trybun. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy: 

1. Dwa miesiące darmowego dostępu do kanałów Canal+ 3 i 4 na których transmitowane będą mecze Rakowa i pozostałych klubów grających w PKO Ekstraklasie. Kanały te będzie można oglądać w ramach nowej internetowej usługi VoD oferowanej przez Canal+.

 

2. Voucher podarunkowy o wartości 40 złotych, którą będziecie mogli wykorzystać na zakup asortymentu w sklepie Sklepie Rakowa zarówno stacjonarnie, jak i online (jedynie przy osobistym odbiorze zamówienia w sklepie). 

 

3. Przekazanie środków finansowych z zakupu karnetu elitarnego kibica na wsparcie bieżącej działalności Klubu i Akademii Rakowa. 

 

Wszystkich karnetowiczów prosimy o zgłaszanie się na adres [email protected]. W treści maila prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz numeru PESEL (w celu weryfikacji), a także o informację, którą z proponowanych przez nas form rekompensaty jesteście zainteresowani.