Karol Noiszewski: Wiosną chcemy być w optymalnej dyspozycji

- Za nami kolejny tydzień przygotowań do nowej rundy. Mimo trudów wynikających z intensywności okresu przygotowawczego, na sparing wyszliśmy z zamiarem jak najlepszej realizacji celów taktycznych. Z perspektywy całego meczu oczywiście zdarzyło nam się popełnić kilka błędów, ale wynik końcowy pokazuje, że nasz cel został osiągnięty - powiedział po sparingu ze Zniczem Pruszków (3:0) Karol Noiszewski.

Piątkowy sparing Rakowa ze Zniczem zakończył się zwycięstwem 3:0. To jednocześnie trzecie zwycięstwo „Czerwono-Niebieskich” w 2019 roku.

- Przyjechał do nas zespół z niższej ligi, który chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Warunki do gry były dziś znacznie lepsze niż w minioną sobotę, kiedy to mierzyliśmy się z Jastrzębiem. Mogliśmy dużo więcej pograć piłką - skomentował piątkowe spotkanie 19-latek.

W niedzielę drużyna uda się na dwutygodniowe zgrupowanie w Turcji.

- Będziemy ciężko trenować i przygotowywać się do meczów ligowych. Przed nami cztery sparingi z atrakcyjnymi rywalami. Czekają nas bez wątpienia ciekawe mecze, z których postaramy się wyciągnąć jak najwięcej wniosków. Wierzę, że do pierwszego meczu po zimowej przerwie podejdziemy w optymalnej dyspozycji - zakończył Karol.