Kibicom należy powiedzieć: dziękujemy!

To był wyjątkowy wieczór na Limanowskiego. Środową konfrontację z Odrą Opole na stadionie przy ulicy Limanowskiego oglądało cztery tysiące kibiców!

 - Chcemy podziękować wszystkim, którzy tak licznie stawili się na środowym spotkaniu. Zapraszamy ponownie na Miejski Stadion Piłkarski "Raków" już podczas meczu z Chrobrym, kiedy zagramy ponownie o 19:21 - mówi prezes Janusz Żyła

Wspaniałą atmosferę na trybunach docenił rówież trener Marek Papszun. - Oprawa meczu była wyjątkowa. Gratulacje dla kibiców za wsparcie i kapitalny doping. Atmosfera super. Szkoda, że nie wygraliśmy. Natomiast myślę, że przy takiej postawie w następnym meczu zwyciężymy i damy radość fanom. Szkoleniowcowi RKS-u wtórował Hubert Tomalski. - Chcemy podziękować kibicom, że przychodzą i nas wspierają. W takiej atmosferze na pewno gra się nam znacznie lepiej. Jestem przekonany, że w kolejnym meczu zwyciężymy. 

Środowa konfrontacja zgromadziła cztery tysiące widzów. Jest to rekord frekwencji na Limanowskiego w tym sezonie, za co jeszcze raz serdecznie kibicom dziękujemy!

fot2

fot

fot3