Kilka słów do karnetowiczów

Medaliki! Ostatnie pół roku było dla nas okresem pełnym wyzwań i ważnych momentów w historii naszego klubu. Premierowo zagraliśmy w fazie pucharowej europejskich pucharów, a także wróciliśmy na PGE Narodowy po trzech latach, by rozegrać nasz piąty finał Pucharu Polski. Oprócz tego, wciąż jesteśmy w walce o podium PKO BP Ekstraklasy.

Ten moment sezonu wymagał od nas pełnego skupienia na celach, które obrał nasz zespół. Dlatego też nie byliśmy w stanie znaleźć dobrego terminu, aby zorganizować otwarty trening dla karnetowiczów w obecnym sezonie. W związku z tym w ramach rekompensaty, razem ze sztabem szkoleniowym postanowiliśmy otworzyć dla Was pierwsze zajęcia na boisku przed rozpoczęciem nowych rozgrywek. O szczegółach i dokładnej dacie wydarzenia będziemy informować Was na bieżąco.

 

Tymczasem wspierajcie nas w ostatnim meczu obecnego sezonu. Razem walczymy o ligowe podium!