Kłomnice bohaterem drugiego odcinka cyklu #GMINAKIBICUJE

Tydzień poprzedzający mecz Raków Częstochowa - Wisła Płock to nie tylko mecz z Chojniczanką Chojnice w ramach Totolotek Pucharu Polski, ale także kontynuacja cyklu „Gmina Kibicuje”. Tym razem bohaterami tygodnia są mieszkańcy gminy Kłomnice.

#GMINAKIBICUJE to projekt społeczny, w którym poprzez promocję sportu i zdrowego trybu życia zachęcamy mieszkańców poszczególnych gmin do kibicowania Czerwono-Niebieskim z trybun GIEKSA Areny.

 

W pierwszym tygodniu odwiedziliśmy gminę Rędziny. Tym razem swoje kroki kierujemy do Kłomnic. To właśnie tam, już od początku tygodnia intensywnie promujemy sobotnie starcie Rakowa z Wisłą Płock (28.09, g. 15.00).

 

 

Miło będzie spotkać sąsiadów na meczu, prawda? A jeszcze milej wspólnie wybrać się na stadion! Dla mieszkańców gminy przygotowaliśmy dedykowany sektor na trybunie D i bilety w promocyjnej cenie 15 złotych. Co zrobić, aby uzyskać zniżkę? Na adres [email protected] wyślij nam swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL + adres zamieszkania), a my wytłumaczymy Ci jak wykorzystać rabat.   

 

Ale to nie koniec. Wspólnie z naszymi piłkarzami oraz trenerami odwiedzimy Szkołę Podstawową w Rzerzęczycach, gdzie w ramach projektu będziemy promować zdrowy tryb życia. Podczas spotkania najmłodsi mieszkańcy otrzymają od nas vouchery, które zamienią na wejściówki na mecz.  

 

To co? Widzimy się #NaStadionie?