Kolejna wizyta u seniorów w ramach akcji #RAKÓWDBAOSWOICH

Projekt #RAKÓWDBAOSWOICH rozkręca się z każdym tygodniem. Dzięki wspólnej akcji klubu i kibiców staramy się minimalizować zagrożenie wynikające z pandemii COVID-19, dostarczając paczki z najpotrzebniejszymi zakupami dla seniorów związanych z Rakowem.

Do akcji z tygodnia na tydzień dołączają kolejne starsze i potrzebujące osoby, które bez naszej pomocy byłyby w tych trudnych czasach zdane same na siebie. Zakupy sfinansowane z dochodu ze sprzedaży wirtualnych biletów i klubowych maseczek sprawiają częstochowskim seniorom wiele radości, a przede wszystkim umożliwiają pozostanie w domu i uniknięcie ryzyka zarażenia wirusem.

 

- Bardzo dziękuję za pomoc w tym trudnym okresie. Chciałabym życzyć wszystkim kibicom i całemu klubowi jak najszybszego powrotu do gry na stadionie w Częstochowie, by lepiej się grało i jeszcze lepsza była wasza praca – mówi pani Krystyna, jedna z osób wspieranych w ramach akcji #RAKÓWDBAOSWOICH.

 

Przypominamy, że starsze i samotne osoby, które potrzebują wsparcia w czasach pandemii COVID-19, możecie zgłaszać pod adresem [email protected], a my postaramy się pomóc!