Kolejne powołania do śląskich kadr

Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę powołanych na zgrupowania kadr w trzech kategoriach wiekowych: męskich U-13 i U-14 oraz żeńskiej U-15. Wśród zaproszonych piłkarzy i piłkarek znalazło się dziesięcioro reprezentantów Rakowa Częstochowa.

Konsultacje chłopców z rocznika 2010 odbędą się we wtorek, 23 maja na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zawodnicy o rok starsi spotkają się w Lublińcu, w dniach 29-30 maja. W trakcie zgrupowania rozegrają grę kontrolną z kadrą Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Kobiecą kadrę ŚlZPN U-15 czekają natomiast zmagania w IV Turnieju Eliminacyjnym Kadr Wojewódzkich, który odbędzie się w dniach 25-28 maja w Suchej Beskidzkiej oraz Stryszawie.  

 

Powołani zawodnicy z rocznika 2010 to: Marek Suchodół, Filip Błaszczyk i Max Gargano. Z rocznika 2009 zaproszenia na zgrupowanie otrzymali: Dominik Czeremski, Karol Goralczyk, Gracjan Jaschik, Wojciech Smuda, Dominik Liberda i Bartłomiej Miąsko. Jedyną reprezentantką Rakowa powołaną do kobiecej kadry rocznika 2008 jest Nadia Szczukocka. 

 

Wszystkim powołanym gratulujemy oraz życzymy powodzenia!