Kolejny dublet Vladislavsa Gutkovskisa w narodowej kadrze!

Reprezentacja Łotwy wygrała 2:0 w ostatnim czerwcowym meczu Ligi Narodów z Liechtensteinem. Dwie bramki dla Łotyszy zdobył Vladislavs Gutkovskis!

Napastnik Rakowa wtorkowe spotkanie rozpoczął w wyjściowej jedenastce. Trafienia dla reprezentacji Łotwy zanotował w 20. i 28. minucie. "Gutek" pokonał bramkarza rywali również na początku drugiej połowy, jednak po weryfikacji VAR bramka została anulowana. Autor dwóch goli grał do 87. minuty.

Łotysze w czerwcowych meczach Ligi Narodów odnieśli komplet zwycięstw, pokonując kolejno reprezentację Andory, Liechtensteinu, Mołdawii oraz w ostatnim spotkaniu ponownie zespół Liechtensteinu.

"Gutek" wystąpił we wszystkich meczach, spędzając na boisku łącznie 303 minuty i czterokrotnie wpisując się na listę strzelców.

Liechtenstein - Łotwa 0:2 (0:2)

Bramki: Gutkovskis 20', 28'