Kolejny występ Daniela Szelągowskiego w reprezentacji Polski U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 przegrała w meczu towarzyskim z rówieśnikami z Austrii 0:2. 17 minut na boisku spędził Daniel Szelągowski.

Dla podopiecznych trenera Macieja Stolarczyka była to druga i zarazem ostatnia gra kontrolna podczas marcowego zgrupowania w Hiszpanii. Biało-Czerwoni stracili dwa gole w odstępie trzech minut za sprawą Juniora Adamu, który wykorzystał błędy w kryciu naszej defensywy.

Daniel Szelągowski pojawił się na boisku w 73. minucie, zmieniając Jakuba Kamińskiego.

Zgrupowanie w San Pedro del Pinatar zakończy się 30 marca.

Polska U-21 - Austria U-21 0:2 (0:2)
Bramki: Junior Adamu 19, 22

Polska U-21: Stolarczyk – Kruk (82. Nawrocki), Walukiewicz, Kiwior, Karbownik (73. Grabowski), Bogusz (65. Smoliński), Biegański (46. Praszelik), Żurawski (65. Marchwiński), Kamiński (73. Daniel Szelągowski), Benedyczak (73. Szymczak), Białek (65. Kocyła).