Komunikat klubu w sprawie przebudowy MSP „Raków”

Pytanie „co ze stadionem?” pojawia się w naszych komentarzach każdego dnia. Doskonale rozumiemy Waszą ciekawość oraz niepokój i doceniamy Wasze zaangażowanie w ten ważny dla przyszłości Rakowa temat.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, Zarząd Klubu podjął decyzję, by w każdy poniedziałek o godzinie 19.21 publikować raport dotyczący aktualnej sytuacji dotyczącej przebudowy MSP „Raków”. 

 

- Zdajemy sobie sprawę z tego, jak mało było w ostatnim czasie informacji z klubu na temat przebudowy stadionu. Dla nas wszystkich temat ten jest równie ważny, jak dla Was. Za nami ważne tygodnie, w których musieliśmy uważać na to, by żadne słowo nie zostało źle zinterpretowane. Nadchodzi kluczowy czas. Teraz, gdy wystartował przetarg, chcemy częściej informować Was o tym, jaki jest status sprawy - powiedział prezes Wojciech Cygan. 


 

Już w najbliższy poniedziałek, a więc 27 stycznia opublikujemy pierwszy komunikat, w którym odniesiemy się również do środowych doniesień medialnych. Prosimy Was o wyrozumiałość i odrobinę cierpliwości. Chcemy bowiem przekazać Wam jak najrzetelniejszą wiedzę.