Konopiska dziewiątym bohaterem cyklu #GMINAKIBICUJE

Tydzień poprzedzający mecz Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin to kolejna odsłona cyklu „Gmina kibicuje”. Tym razem bohaterami są mieszkańcy gminy Konopiska.

#GMINAKIBICUJE to projekt społeczny, w którym poprzez promocję sportu i zdrowego trybu życia zachęcamy mieszkańców poszczególnych gmin do kibicowania Czerwono-Niebieskim z trybun GIEKSA Areny.

 

Za nami wizyty m.in. w Miedźnie, Kruszynie czy Popowie. Tym razem swoje kroki kierujemy do Konopisk. To właśnie tam, już od początku tygodnia intensywnie promujemy niedzielne starcie Rakowa z Pogonią Szczecin (8.03, g. 12.30).

 

Miło będzie spotkać sąsiadów na meczu, prawda? A jeszcze milej wspólnie wybrać się na stadion! Dla mieszkańców gminy przygotowaliśmy dedykowany sektor na trybunie D i bilety w promocyjnej cenie 15 złotych. Co zrobić, aby uzyskać zniżkę? Na adres [email protected] wyślij nam swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL + adres zamieszkania), a my wytłumaczymy Ci jak wykorzystać rabat. Na Wasze zgłoszenia czekamy do soboty (7 marca), do godziny 18:00.

 

Ósmy marca to nie tylko święto piłki nożnej, ale także Dzień Kobiet! Z tej okazji każda fanka przy wejściu na GIEKSA Arenę otrzyma od nas mały upominek.

 

To co? Widzimy się #NaStadionie?