Kup karnet na jesień 2019 i bądź zawsze tam, gdzie nasz RKS gra! W piątek startujemy!

2019 rok na długo zapisze się w kartach historii naszego klubu. Po 21 latach wracamy do Ekstraklasy. Niestety, nie będzie nam dane cieszyć się jeszcze Ekstraklasą w Częstochowie, dlatego tym bardziej potrzebujemy Waszego wsparcia. To z Wami Raków jest kompletny. To wasz klub. W poniższym artykule znajdziecie wszystkie informacje związane ze sprzedażą karnetów i biletów na jesień. Zapoznajcie się z nim, by nie mieć żadnych problemów z zakupem karnetu na nadchodzącą rundę. Bądźcie zawsze tam, gdzie nasz RKS gra! 

Stadion w Bełchatowie 

Lokalizacja i dojazd do obiektu 

Nasza drużyna mecze w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 PKO BP Ekstraklasy rozgrywać będzie swoje mecze na GIEKSA Arena w Bełchatowie. Stadion oddalony jest od Częstochowy o 75 kilometrów. Dojazd samochodem zajmuje od 50 minut do półtorej godziny.

Zobacz TUTAJ, jak najlepiej zaplanować swoją drogę do Bełchatowa.

GIEKSA Arena 
ul. Sportowa 3 97-400  
Bełchatów 

Lokalizację stadionu znajdziecie TUTAJ. 

Trybuny i sektory 

Stadion na meczach Rakowa przyjmie sympatyków piłki nożnej w sposób przedstawiony poniżej na mapie.

mapka

Trybuna B - “młyn” - dystrybucja biletów na ten sektor prowadzona będzie przez stowarzyszenie „Wieczny Raków” w sklepie MEDALIK znajdującym się przy ul. Berka Joselewicza 5 w Częstochowie.  To na tej trybunie prowadzony będzie zorganizowany doping. Bilety będzie można kupić od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15:00 do 17:30, a także w piątki w godzinach od 15:00 do 17:00. O tym, kiedy rozpocznie się sprzedaż dowiecie się obserwując facebookowy profil WIECZNEGO RAKOWA.

Trybuna C - "niebieska" 

Trybuna D - “czerwona” 

Wejście na stadion będzie możliwe przy użyciu obowiązujących dotychczas kart kibica, a także dzięki jednorazowym biletom. 

Sprzedaż biletów i karnetów 

Sprzedaż karnetów będzie prowadzona na trybunę CZERWONĄ i NIEBIESKĄ. Pragniemy, by mecze Rakowa w najwyższej klasie rozgrywkowej były prawdziwym piłkarskim świętem, dlatego zakup wejściówek będzie możliwy dla wszystkich chętnych kibiców, zarówno z Częstochowy, jak i Bełchatowa.

Ceny biletów i karnetów

cennik karnety bilety strona

Bilet i karnet ulgowy sprzedawane będą na dotychczasowych zasadach:  

 • uczniom szkół podstawowych, szkół średnich i zawodowych na podstawie legitymacji szkolnej, 

 • studentom do 26 roku życia na podstawie legitymacji studenckiej, 

 • seniorom, którzy ukończyli 70 rok życia. 

 • koszt biletu normalnego na trybunę “młyn”wraz z przejazdem będzie wynosił 33 złote (ulgowy: 27 złotych) 

 • dzieci do lat 7 będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu kupując bilet za 1 złotych lub karnet na całą rundę w cenie 10 złotych.  

Karnety będą sprzedawane jak dotychczas: 

 •  jeśli posiadasz kartę kibica - w formie doładowania, 

 •  jeśli nie posiadasz karty kibica – otrzymasz ją w cenie karnetu. 

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla karnetowiczów

Dla tych kibiców, którzy zakupią karnet przewidzieliśmy specjalne przywileje:  

 •  pierwszeństwo zakupie karnetu i wyborze miejsca po powrocie do gry na stadionie w Częstochowie, 

 •  pierwszeństwo zakupu biletów na mecze TOTOLOTEK Pucharu Polski, 

 •  pierwszeństwo w korzystaniu z przywilejów, udogodnień i promocji (np. zakupu kart parkingowych, zniżki w sklepie), 

 •  dziecięca eskorta dla karnetowiczów (każdy karnetowicz otrzyma możliwość zgłoszenia swojej pociechy do udziału w eskorcie meczowej, wyprowadzającej zawodników obu drużyn na murawę przed rozpoczęciem spotkania. Szczegóły w kolejnych newsach!) 

 •  program lojalnościowy (spotkania z zawodnikami, a także możliwość obejrzenia meczu z kanapy ustawionej na murawie). 

Dodatkowo Kibice, którzy będą na wszystkich meczach Rakowa w rundzie jesiennej, zostaną przez nas szczególnie wyróżnieni przed rundą wiosenną. 

Kiedy rusza sprzedaż?  

harmonogram bilety strona 600x600 poprawne

Link do nowej bileterii podamy już w piątek, 5 lipca, o godzinie 9:00.

Terminarz 

W rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 Raków rozegra w Bełchatowie dziesięć spotkań. Rozpoczniemy od meczu z Koroną Kielce, który odbędzie się 20 lipca o godzinie 15:00. Ostatnim spotkaniem, które rozegramy jesienią, będzie zaplanowane na 14 grudnia starcie z Górnikiem Zabrze. 

terminarz 600

Wyjazdy do Bełchatowa 

Organizacja wyjazdów będzie prowadzona przez Stowarzyszenie Kibiców „Wieczny Raków”. Szczegóły będą podawane przed każdym spotkaniem na stronie kibiców Rakowa: www.rakow.com.pl, a także na profilu WIECZNY RAKÓW na Facebooku. Już dziś możemy Wam zdradzić, że koszt wyjazdu będzie wynosił jedyne 10 złotych!  

W najbliższym czasie utworzymy dla Was specjalną grupę na Facebooku, gdzie będziecie mogli odnaleźć kompanów do podróży samochodem lub busem na własną rękę. 

Pracujemy nad jeszcze jednym rozwiązaniem dla osób, które będą miały problemy ze zorganizowaniem sobie wyjazdu na mecz do Bełchatowa. O szczegółach poinformujemy wkrótce.