Kup karnet na sezon 2020/2021 i obejrzyj rundę finałową za darmo

Znowu razem! To pewne: czerwono-niebieska armia wraca na stadion! Przed nami runda finałowa sezonu 2019/2020 w PKO Ekstraklasie. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowaliśmy wyjątkową propozycję dla elitarnych kibiców. Już dziś możecie obejrzeć mecze Rakowa w rundzie finałowej za darmo. Wystarczy, że kupicie karnet na sezon 2020/2021 w super cenie!

Z uwagi na panującą w Polsce pandemię COVID-19, liczba miejsc na GIEKSA Arenie jest ograniczona. Korzystając z zaproponowanej przez nas opcji zyskujecie pewność, że domowe mecze Czerwono-Niebieskich obejrzycie z trybun. 
Decydując się na tę ofertę, juz dziś zyskujecie nie tylko gwarancję stałej ceny, ale także pewne miejsce na domowych meczach Rakowa w następnym sezonie niezależnie od tego, czy będą one rozgrywane na GIEKSA Arenie, czy na L83 w Częstochowie. Ze względu na obecną sytuację wynikającą z pandemii, wybór miejsca będzie możliwy w późniejszym terminie, o którym każdy kibic, który dokona zakupu karnetu dowie się możliwie jak najszybciej. Co istotne - karta, w formie której otrzymacie swój abonament będzie w wyjątkowej i limitowanej edycji. Cena karnetu na sezon 2020/2021, który obejmuje także wstęp na wszystkie mecze rozpoczynającej się rundy finałowej, wynosi 349 zł. Karnet ulgowy możecie nabyć za jedyne 259 zł, a dla dzieci poniżej 7 roku życia za 10 zł. Dla osób posiadających zniżki, bilet ulgowy na mecz Rakowa w rozgrywkach PKO Ekstraklasy wyniesie jedyne 13 zł! Ci, którzy kupią abonament normalny, za jeden mecz zapłacą 18 zł. To mniej niż bilet do kina! 

Przypominamy, że osoby posiadające karnet mogą w dalszym ciągu odbierać darmowe wejściówki na sobotni mecz Rakowa z Wisłą Płock. Jednocześnie już dziś zachęcamy do przedłużania swoich abonamentów o kolejny sezon w specjalnej cenie. Więcej informacji znajdziecie klikając TUTAJ.


Chcesz wiedzieć więcej? Napisz na [email protected]