Kwietniowy plan gier Czerwono-Niebieskich

Sezon 2021/2022 w PKO BP Ekstraklasie wkracza w decydującą fazę. Do końca rozgrywek pozostało już tylko siedem serii gier. Cztery z nich Czerwono-Niebiescy rozegrają w kwietniu.

Po środowych emocjach związanych z Pucharem Polski w niedzielę, 10 kwietnia wrócimy do walki o ligowe punkty. Przy Limanowskiego 83 będziemy podejmować Śląsk Wrocław. Następnie w świąteczny weekend w Niecieczy zagramy z Termaliką. W związku z finałem Pucharu Polski, który odbędzie się 2 maja na PGE Narodowym, awansem rozegramy mecz 31. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której zmierzymy się z Pogonią Szczecin. Starcie z Portowcami zaplanowane jest na środę, 20 kwietnia na godzinę 20:30. Cztery dni później na własnym boisku zagramy z Górnikiem Łęczna. 

 

W sprzedaży wciąż znajdują się bilety na niedzielny mecz ze Śląskiem, które można zakupić pod adresem BILETY.RAKOW.COM, a także stacjonarnie w sklepie kibica w Galerii Jurajskiej oraz Raków FanStore przy Limanowskiego 83. Sprzedaż biletów na trybunę B jest prowadzona również w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20. W dniu meczowym wejściówki będą także do nabycia w kasach stadionowych od godziny 10:00. W niedzielę wystartuje natomiast sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Łęczna. 

 

Kwietniowy plan spotkań Czerwono-Niebieskich: 

Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław (niedziela, 10 kwietnia, g. 17:30)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa (sobota, 16 kwietnia, g. 15:00)

Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa (sobota, 20 kwietnia, g. 20:30)

Raków Częstochowa - Górnik Łęczna (niedziela, 24 kwietnia, g. 15:00)