Maciej Wilusz: Koncentrujemy się na sobie

21 października w niedzielę o godzinie 15:00 Raków Częstochowa zmierzy się ze Stalą Mielec. O nadchodzącym spotkaniu naszej drużyny porozmawialiśmy z Maciejem Wiluszem.

Stal Mielec nie prezentuje się najlepiej od początku sezonu, po 7. kolejkach zajmują 15. miejsce w tabeli.

- Na ten moment nie ma co sugerować się tabelą, sezon jest we wczesnej fazie i wszystko może się jeszcze zmienić. Nie patrzymy się na statystyki przeciwnika, a skupiamy się na sobie i na swojej grze.

 

Biało-Niebiescy są dla nas dosyć niewygodnym rywalem, w ostatnich 4 meczach przeciwko nim wygraliśmy zaledwie raz.

- Nie będzie to na pewno łatwe spotkanie. Mamy jednak swoje założenia, na których zamierzamy się skoncentrować podczas niedzielnego meczu. Jeśli będziemy konsekwentnie realizować plan trenera, to na pewno uda nam się wygrać ze Stalą.

 

Za nami bardzo dobra passa 6 spotkań bez porażki. Apetyty kibiców urosły i po dobrej grze Rakowa oczekują kolejnych zwycięstw.

- Nie tylko kibice oczekują tych zwycięstw, ale również i my. Staramy się jednak nie patrzeć na to, co udało nam się do tej pory osiągnąć. Podchodzimy do tego meczu jak do każdego innego. Chcemy wygrywać i powiększać ten dorobek punktowy. Natomiast jeszcze przyjdzie czas na to, żeby usiąść i skalkulować to wszystko, co udało nam się zdobyć.