Majówka z "Czerwono-Niebieskimi". Przyjdź na mecz Raków - GKS Tychy i wesprzyj nas w walce zwycięstwo!

W sobotę, 4 maja, o godzinie 19.00 podopieczni trenera Marka Papszuna zmierzą się z siódmym w tabeli GKS-em Tychy. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach 32. kolejki Fortuna 1 Ligi. 

Mecz z tyszanami to okzja do 21-ego ligowego zwycięstwa w tegorocznych rozgrywkach ligowych. Ambitni i waleczni - tacy są piłkarze Rakowa, dlatego już dziś zapraszamy Was do wspierania "Czerwono-Niebieskich", którzy na cztery spotkania przed końcem sezonu, zapewnili sobie awans do LOTTO Ekstraklasy. 

Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów na sobotnie spotkanie i wspieranie naszej drużyny z trybun stadionu przy ul. Limanowskiego 83. Nasi piłkarze wielokrotnie podkreślali, że kibice są ich dwunastym zawodnikiem.  #RAKÓWKOMPLETNY to Wy i My!

KUP BILET NA MECZ RAKÓW CZĘSTOCHOWA - GKS TYCHY 

Sprzedaż stacjonarna rusza w czwartek, 2 maja i prowadzona będzie również w piątek, 3 maja. Zapraszamy do kasy stadionowej w godzinach 9 - 19, a także do naszego sklepiku w Galerii Jurajskiej (czwartek od godziny 10.00 oraz w sobotę w godzinach od 10.00 aż do rozpoczęcia spotkania). Jednocześnie przypominamy, że cały czas możecie kupować karnety na rundę wiosenną sezonu 2018/2019. Rundę dwudziestolecia.