Mała Akademia Rakowa w Galerii Jurajskiej

W miniony weekend w Galerii Jurajskiej odbyła się giełda zajęć pozalekcyjnych. Najmłodsi mogli wziąć udział w darmowych zajęciach organizowanych przez Małą Akademię Rakowa.

Mała Akademia Raków to część Akademii Raków Częstochowa, która skupia się na rozwoju umiejętności piłkarskich wśród najmłodszych. Rozumiejąc jak duże znaczenie ma na tym etapie rozwoju dziecka sport i zabawa, Mała Akademia oferuje zajęcia, które dostosowane są do potrzeb i umiejętności najmłodszych.

 

Podczas giełdy zajęć pozalekcyjnych, które odbyły się w Galerii Jurajskiej najmłodsi mogli wziąć udział w zajęciach organizowanych przez Małą Akademię Rakowa. W ramach wspólnych zabaw dzieci uczestniczyły w grach, treningach pod nadzorem profesjonalnych trenerów oraz torach przeszkód sprawdzający koordynacje dzieci. W ramach zajęć dzieci z drużyny Rakowa Częstochowa U-8 zaprezentowały pokaz prowadzenia piłki metodą Life Kinetik. Wszystkie wielkie rzeczy mają swój mały początek. Wierzymy, że zajęcia w Galerii Jurajskiej są punktem wyjścia do wspólnych. 

 

Chcesz dołączyć do Małej Akademii Rakowa? Kliknij TUTAJ.