Mamy do Was ważną prośbę!

Drodzy Kibice! Jesteśmy niezwykle wdzięczni za wszystkie gesty i przejawy wsparcia dla drużyny. Największą radość sprawia nam obecność na trybunach najmłodszych kibiców, którzy w zawodnikach widzą swoich idoli i emocjonują się każdym ich zagraniem.

Długo się z tym wstrzymywaliśmy, ale chcemy Was prosić o zrezygnowanie z przynoszenia na mecz plakatów z prośbami o koszulki.

 

W ostatnich miesiącach liczba plakatów znacznie urosła, a po meczach wielu młodych fanów czeka na zawodników, którzy mimo dobrych chęci nie są już w stanie wręczyć koszulki każdemu, co może być postrzegane jako przejaw arogancji lub obojętności.

 

Przyszedł taki czas, że musimy powiedzieć „stop”, by uniknąć nieporozumień, które mogą coraz częściej pojawiać się w przyszłości.

 

Pamiętając o najmłodszych kibicach, którzy są przyszłością Rakowa i naszym wielkim powodem do dumy, będziemy jeszcze bardziej zacieśniać więzi, podejmując kolejne działania, by mecze Rakowa dostarczały dzieciom jak najwięcej radości i emocji. Dziś jednak prosimy Was o wyrozumiałość.